Izdelki
Visoko natančno popolnoma samodejno hitro polnjenje Cbd/thc/hhc/terpenov/destilacijskega olja Vape Cartridge Polnilni stroj Najboljši vozički za polnjenje konopljinega olja
Visoko natančen stroj za polnjenje olja GT33
Vhodna napetost: 110V/220V
Učinkovitost vbrizgavanja: 600 ~ 1500 kosov/h
Hitrost vbrizgavanja: 9 stopenj nastavljive hitrosti
Prostornina posode: 1200 ml Obseg polnjenja: 0,05 ml - 9,99 ml
Natančnost: +/-0.01 ml
Primerno za: CBD olje, e tekočino, THC olje
Uporaba: Kartuša, Vape naprava, Pods, Brizga itd.
Funkcija
Visoko natančno popolnoma avtomatsko hitro polnjenje cbd/thc/hhc/terpenov/destilacijskega olja Vape Cartridge Polnilni stroj Najboljši vozički za polnjenje konopljinega olja
Naš polnilni stroj GT33 se dobro prodaja v ZDA in Evropi, je zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje, obseg polnjenja je od 0.05-9.99 ml, lahko napolnite 800-1600kos na uro. Lahko vam pomaga prihraniti veliko stroškov polnjenja olja.Če želite izvedeti več podrobnosti o polnilnem stroju GT33, se obrnite na WhatsApp: +86 17369498729











Priložena datoteka
| Postavka | Parameter polnilnega stroja |
| Vhodna napetost | 100 V |
| Vhodna moč | 1500 W |
| Učinkovitost vbrizgavanja | 800~1600 kosov/h |
| Hitrost vbrizgavanja | 9 stopenjska nastavljiva hitrost |
| Prostornina posode | 1200 ml*3 |
| Obseg polnjenja | 0.05 ml - 9.99 ml |
| Natančnost | +/-0,01 ml |
| Temperatura injektorja in posode | 77 - 194 F |
| Delovanje | Samodejno polnjenje / ročno polnjenje |
| Velikost | Platforma: 76*63*56 cm Glavni stroj: 58*71*58 cm |
| Bruto teža | 110 KG |
| Obleka za | Olje, tekočina, sok itd |
| Aplikacija | Vape pero za enkratno uporabo, kapsule, brizga itd. |
2. Lastnosti
1. Visoka učinkovitost polnjenja v proizvodnji.
2. Zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje.
3. S toplotno funkcijo za gosto tekočino.
4. Obseg polnjenja: 0.05-9.99 ml
5. Hitrost polnjenja: 800-1600kos
3. O nas
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd je profesionalni proizvajalec izdelkov strojne opreme, imamo več kot 10 let izkušenj pri izdelavi različnih elektronskih izdelkov in polnilnih strojev. Vsi naši izdelki so dobre kakovosti in po ugodnih cenah. Imamo izjemno ekipo za raziskave in razvoj za razvoj novih izdelkov in reševanje težav z izdelki. Naš izdelek je pridobil dober ugled pri vseh naših strankah. Obstaja več kot 300 izkušenih delavcev iz proizvodne ekipe, ki nas podpirajo, da pravočasno izpolnimo vsa naročila naših strank. Verjeli smo, da bo naša ekipa v bližnji prihodnosti večja in močnejša. Vabimo stranke z vsega sveta, da nas obiščejo.
4. Pogosta vprašanja
V1: v katerem mestu si? kako lahko pridem do vaše tovarne? Ste trgovsko podjetje ali tovarna?
A1: Smo v Dongguanu, Guangdong. Ura in pol vožnje iz Shenzhena. Smo tovarna. Proizvodnja predvsem tekočih polnilnih strojev, vozičkov, naprav in ustreznih izdelkov
Za polnilni stroj nudimo lokalni servis za poučevanje in popravilo v ZDA.
V2: Kakšen je vaš čas dostave?
A2: Običajno 15 dni za dokončanje stroja, 10-12 dni za pošiljanje
V3: Kako namestiti svoje stroje, ko prispejo?
A3: Šli bomo v vašo tovarno, da namestimo stroje in usposobimo vaše osebje za upravljanje strojev.
V4: Kakšno je vaše jamstvo?
A4: Imamo enoletno garancijo in doživljenjsko tehnično podporo. Naše storitve vključujejo tudi vzdrževanje strojev.
V5: Kakšen je vaš plačilni rok?
A5: 100% plačilo pred odpremo za stroj.
V glavnem načrtujemo in izdelujemo vape za enkratno uporabo ter urejamo naročila OEM in ODM za stranke, imamo pa tudi svojega inženirja, ki lahko stranki pomaga pri razvoju novih naprav ali strojev. Če imate kakršne koli načrte za vape ali vzpostavitev proizvodnih linij, se obrnite na nas, podprli vas bomo, da to dosežete.
Spodaj je nekaj naših zasebnih separatorjev za enkratno uporabo v obliki plesni, vaš dizajn lahko naredimo z drugačno izdelavo, lahko pa tudi spremenite obliko okna, če želite, vam lahko izdelamo tudi embalažo, prosimo, obrnite se na whatsApp{ {0}}








Dobrodošli, da kontaktirate Liso za več podrobnosti, WhatsApp:86 17369498729
Priljubljena oznake: visoko natančno popolnoma avtomatsko hitro polnjenje cbd/thc/hhc/terpeni/destilacijsko olje polnilni stroj za vape kartuše najboljši polnilci za vozičke za konopljino olje, Kitajska visoko natančno popolnoma samodejno hitro polnjenje cbd/thc/hhc/terpeni/destilacijsko olje polnilni stroj za vape kartuše najboljši dobavitelji polnil za vozičke za olje konoplje, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečPolnilni stroj za varnost in celovitost
VečPrenosni stroj za polnjenje olja za olje CBD, THC, D...
VečVeleprodajni THC za enkratno uporabo Vape Pen Carrid...
VečVisoko natančen enoglavi HHC polnilni stroj za olje ...
VečGT33 Avtomatski stroj za polnjenje olja CBD/THC/HHC ...
VečGT33 Popolnoma avtomatski stroj za polnjenje kartuš ...
Pošlji povpraševanje






