Izdelki
Veleprodajni THC za enkratno uporabo Vape Pen Carridge Cannabis Oil Machine 510 Cart Vape 1ml Cartridge Oil Polnilni stroj - Kitajska Vape Pen Ročni polnilni stroj
GT 10 Stroj za polnjenje in brizganje z visoko natančnostjo, tovarniška prodaja!
Funkcija
Veleprodajni THC za enkratno uporabo Vape Pen Carridge Cannabis Oil Machine 510 cart Vape 1ml Cartridge Oil Polnilni stroj - Kitajska Vape Pen Ročni polnilni stroj
GT 10 Stroj za polnjenje in brizganje z visoko natančnostjo
Za več informacij se obrnite na Liso.WhatsApp:86 17369498729/ E-naslov:sales18@greentime.com.cn
| Parameter stroja | |
| Vhodna napetost | 100 V |
| Vhodna moč | 200 W |
| Učinkovitost vbrizgavanja | 1000 ~ 2000 kosov/h |
| Hitrost vbrizgavanja | 10 stopenjska nastavljiva hitrost |
| Prostornina posode | 550 ml |
| Obseg polnjenja | 0.01 ml - 9.99 ml |
| Natančnost | +/-0,01 ml |
| Temperatura injektorja | 77 - 194 F |
| Temperatura posode | 77 - 194 F |
| Injektorski modul | Odstranljiva in zamenljiva |
| Delovanje | Polavtomatski |
| Velikost | 44 cm (D) * 44 cm (V) * 28 cm (Š) |
| Neto teža | 22,5 KG |
| Obleka za | CBD olje, e tekočina, THC olje |
| Aplikacija | Kartuša, Vape naprava, Pods, Brizga itd. |












Priljubljena oznake: veleprodaja thc za enkratno uporabo vape peresa kartuša stroj za konopljino olje 510 voziček vape 1ml kartuša polnilni stroj za olje - Kitajska vape pero ročni polnilni stroj, Kitajska veleprodaja thc za enkratno uporabo vape pisalo carridge stroj za konopljino olje 510 voziček vape 1ml kartuša polnilni stroj za olje - Kitajska vape pero za ročno držanje dobavitelji polnilnih strojev, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečGT10 Stroj za polnjenje konopljinega olja Green Time
VečKitajska 510 vložek za enkratno uporabo 1 ml, ogreva...
VečCALIFORNIA vroče prodajan polavtomatski CBD 510 vozi...
Več202Neposredna prodaja v tovarni – stroj za polnjenje...
Več2024 tovarniška neposredna prodaja stroja za polnjen...
VečPolavtomatski stroj za polnjenje konopljinega olja G...
Pošlji povpraševanje



