Izdelki
2ML Vape Pens za enkratno uporabo E-cigarete Vapes Pen Starter Kits D8 D9 D10 Empty Pods 350mah Bulit In Battery for Thick Oil Vaporizer Pens OEM Logo
1. Rezervoar: 2.0ml 2. Upornost: 1,4±0,1Ω 3. Dovod olja: 4 luknje po 1,6 mm 4. Baterija: 350 mAh (USBC polnjenje) 5. Mere: 22,3* 10,7*101 mm 6. Neto teža: 22 g 7. Napetost: 3,3 V-3.7V-4.2V
Funkcija
2ML Vape Pens za enkratno uporabo E-cigarete Vapes Pen Starter Kits D8 D9 D10 Empty Pods 350mah Bulit In Battery for Thick Oil Vaporizer Pens OEM Logo
Za več podrobnosti in pridobitev nekaj vzorcev za testiranje se obrnite na nasWhatsApp:+86 17369498729








Hot Tags: Kitajska prilagojena prazna 2 ml hhc live resin enkratna uporaba vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniška neposredna veleprodaja, Kitajska Kitajska prilagojena prazna 2 ml hhc live resin enkratna uporaba vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniški neposredni veleprodajni dobavitelji, tovarna, vapur za ponovno polnjenje, kul vetrič vapor kupon, canna sestavine energijske pijače, breznikotinsko pero za vape, arome za živila brez olja, parna olja
| Parameter GZ-20A | |
| Velikost (D x Š x V) | 10,7*22,3*101 mm |
| Neto teža | 21g |
| Glasnost | 2.0 ml |
| Odprtina za dovod olja | 4 luknje, velikost luknje 1,6 mm (velikost luknje po meri) |
| Zmogljivost | 350 mAh |
| Odpornost kartuše | 1,4±0,1 ohm |
| Material | 1.izdelek iz aluminija 2. barve po meri |
| Funkcija | 1.Keramični grelni element 2. Prilagodite napetost Zelena - 3.3V Modra - 3.7V Rdeča - 4.2V 3. Upravljanje z gumbom: vklop/izklop, predgretje in nastavitev napetosti 4. Vidno okno, aktivirano vdihavanje 5. Spodaj USBC polnjenje |
| Paket | 40 kosov ohišja kartuše na vsakem pladnju Pakirano v škatli |
Hot Tags: Kitajska prilagojena prazna 2 ml hhc žive smole za enkratno uporabo vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniška neposredna trgovina na debelo2024, Kitajska po meri po meri prazna 2 ml hhc živa smola za enkratno uporabo vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniška direktna trgovina na debelo2024 dobavitelji, tovarna, Cbd Vape Tank, naravno olajšanje tesnobe, e juice no nicotine, Premium Thc Cartridge Choices, vape peresa za vosek, kompleti peres ontario
Priljubljena oznake: 2 ml vape pisala za enkratno uporabo e-cigarete vapes pero začetni kompleti d8 d9 d10 prazni pods 350mah vgrajena baterija za gosto olje uparjalnik pisala oem logotip, Kitajska 2 ml vape pisala za enkratno uporabo e cigarete vapes pero začetni kompleti d8 d9 d10 prazni pods 350mah vgrajena baterija za gosto olje vaporizer pisala oem logo dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečNajboljši CBD Vape Pero
Več2.0ml 2.0G Prenosni Cbd Vape za enkratno uporabo
VečPOD Naprava za enkratno uporabo Vape za različna kon...
VečNovi izdelki za 600 vdihov za enkratno uporabo v mod...
VečDelta 8 Vape za enkratno uporabo - Live Resin Delta ...
Več2024-Kitajska prilagojena prazna 2 ml HHC Live Resin...
Pošlji povpraševanje




