Izdelki

CA 2025 Nov GT10+ ročni/samodejni stroj za polnjenje olja CBD/THC za predzvitke/vape za enkratno uporabo
1. Rezervoar: 1.0ml 2. Upornost: 1,3±0,1Ω 3. Dovod olja: 4 luknje 1,6 mm 4. Baterija: 350 mAh (USBC polnjenje) 5. Dimenzije: 10*19,9 *89,3 mm 6. Neto teža: 21,4 g 7. Napetost: 3,6 V
Funkcija
Lastnosti
Nemčija, vroče prodajana visokokakovostna 1 ml/2 ml polnilna naprava za enkratno uporabo za CBD/HHC olje
Če vas zanima in želite dobiti vzorec za testiranje, kontaktirajteWhatsApp:+86 13631638029
Mimogrede, oblikujemo in prodajamo tudi polnilni stroj cbd, polnilni stroj GT10 flex je zelo priljubljen in ima visoko stopnjo ponovnega nakupa v ZDA




Priložena datoteka
| Postavka | Parameter polnilnega stroja |
| Vhodna napetost | 100 V |
| Vhodna moč | 1500 W |
| Učinkovitost vbrizgavanja | 800~1600 kosov/h 2000 kosov/h za predzvitke |
| Hitrost vbrizgavanja | 9 stopenjska nastavljiva hitrost |
| Prostornina posode | 1200 ml |
| Obseg polnjenja | 0.05 ml - 9.99 ml |
| Natančnost | +/-0,01 ml |
| Temperatura injektorja in posode | 77 - 194 F |
| Delovanje | Samodejno polnjenje / ročno polnjenje |
| Velikost | Platforma: 76*63*56 cm Glavni stroj: 58*71*58 cm |
| Bruto teža | 28+56 kg |
| Obleka za | Olje, tekočina, sok itd |
| Aplikacija | Vape pero za enkratno uporabo, kapsule, brizga itd. |
2. Lastnosti
1. Visoka učinkovitost polnjenja v proizvodnji.
2. Zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje.
3. S toplotno funkcijo za gosto tekočino.
4. Obseg polnjenja: 0.05-9.99 ml
5. Hitrost polnjenja: 800-1600kos
3. O nas
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd je profesionalni proizvajalec izdelkov strojne opreme, imamo več kot 10 let izkušenj pri izdelavi različnih elektronskih izdelkov in polnilnih strojev. Vsi naši izdelki so dobre kakovosti in po ugodnih cenah. Imamo izjemno ekipo za raziskave in razvoj za razvoj novih izdelkov in reševanje težav z izdelki. Naš izdelek je pridobil dober ugled pri vseh naših strankah. Obstaja več kot 300 izkušenih delavcev iz proizvodne ekipe, ki nas podpirajo, da pravočasno izpolnimo vsa naročila naših strank. Verjeli smo, da bo naša ekipa v bližnji prihodnosti večja in močnejša. Vabimo stranke z vsega sveta, da nas obiščejo.
4. Pogosta vprašanja
V1: v katerem mestu si? kako lahko pridem do vaše tovarne? Ste trgovsko podjetje ali tovarna?
A1: Smo v Dongguanu, Guangdong. Ura in pol vožnje iz Shenzhena. Smo tovarna. Proizvodnja predvsem tekočih polnilnih strojev, vozičkov, naprav in ustreznih izdelkov
Za polnilni stroj nudimo lokalni servis za poučevanje in popravilo v ZDA.
V2: Kakšen je vaš čas dostave?
A2: Običajno 15 dni za dokončanje stroja, 10-12 dni za pošiljanje
V3: Kako namestiti svoje stroje, ko prispejo?
A3: Imamo videoposnetke, ki vam pokažejo, kako nastaviti, kako uporabljati, zbrati preostalo olje, oprati in očistiti.
Če je potrebno, lahko opravimo video klic, da vam pokažemo, kako nastaviti, kako uporabljati, očistiti in rešiti težave.
V4: Kakšno je vaše jamstvo?
A4: Imamo enoletno garancijo in doživljenjsko tehnično podporo. Naše storitve vključujejo tudi vzdrževanje strojev.
V5: Kakšen je vaš plačilni rok?
A5: 100% plačilo pred odpremo za stroj.
V glavnem načrtujemo in izdelujemo vape za enkratno uporabo ter urejamo naročila OEM in ODM za stranke, imamo pa tudi svojega inženirja, ki lahko stranki pomaga pri razvoju novih naprav ali strojev. Če imate kakršne koli načrte za vape ali vzpostavitev proizvodnih linij, se obrnite na nas, podprli vas bomo, da to dosežete.
Spodaj je nekaj naših zasebnih separatorjev za enkratno uporabo v obliki plesni, vaš dizajn lahko naredimo z drugačno izdelavo, lahko pa tudi spremenite obliko okna, če želite, vam lahko izdelamo tudi embalažo, prosimo, obrnite se na whatsApp{ {0}}
Priljubljena oznake: ca 2025 nov gt10+ ročni / samodejni stroj za polnjenje olja cbd/thc za predzvitke/vape za enkratno uporabo, Kitajska ca 2025 nov gt10+ ročni / samodejni stroj za polnjenje olja cbd/thc za predzvitke/ dobavitelji vape za enkratno uporabo, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečZa enkratno uporabo 12000 vpihov
VečPolnilni stroj za oljne kartuše Pištola za polnjenje...
Več1.0/1.5/2.0ml Brezkovinsko tanko modno pero Vape za ...
VečDual Chamber 1ml +1ml 1000mg Celoten gram Prazen Vap...
VečUSA 2 Oil Cup Dual Flavor Vape naprava za enkratno u...
VečPoljska Custom Urządzenia CBD Vape Device Factory an...
Pošlji povpraševanje
