Izdelki

2MG CBD/THC električna cigareta z baterijo 350mAh
V20: CBD e-cigarete so postopek vdihavanja aerosolov, ki vsebujejo kanabidiol, prek naprave za razprševanje e-cigaret. CBD olje za e-cigarete je tekočina, ki vsebuje CBD in druge spojine, ki pri segrevanju izhlapi. E-cigarete CBD so videti kot tradicionalne naprave za uparjanje, vendar ne vsebujejo tobaka. Namesto tega so napolnjeni z e-tekočino CBD in so lahko aromatizirani ali brez okusa.
Funkcija
2MG CBD/THC električna cigareta z baterijo 350mAh
Elektronska cigareta je razpršilec na baterije, ki segreva e-tekočino v posodi za razprševanje. E-cigarete ne potrebujejo zgorevanja in proizvajajo samo "paro" brez katrana ali ogljikovega monoksida. Nekateri ljudje v medicini verjamejo, da so možni nadomestki za nikotin. Teoretično lahko tudi zmanjšajo vpliv nekaterih tradicionalnih cigaret na telo in možnost požarov. V nekaterih državah se e-cigarete promovirajo kot alternativa cigaretam kot eden od načinov, da se kadilci izognejo rakotvornemu katranu v cigaretah. Tradicionalne cigarete gorijo pri visokih temperaturah in proizvajajo katran, ki se prilepi na alveole in je krivec za bolezni. E-cigarete uporabljajo atomizacijo, ne proizvajajo katrana in lahko zmanjšajo škodo. Polemike o e-cigaretah se postopoma povečujejo. Težave, o katerih se pogosto razpravlja, vključujejo e-tekočine različne kakovosti, ki lahko zlahka povzročijo okužbe pljuč, nepravilne kadilske navade, ki zlahka povzročijo prekomerno uporabo, embalažo, ki je zelo spodbudna, in nov videz. E-cigarete lahko zlahka napeljejo najstnike, da jih kadijo, zaradi česar so e-cigarete kontroverzne. Public Health England je leta 2015 poročal, da so e-cigarete 95 % manj škodljive kot tradicionalne cigarete in vsako leto pomagajo 20,000 kadilcem opustiti kajenje.
Informacije o podrobnostih za V20 prazen vape za enkratno uporabo, če imate kakršno koli vprašanje in potrebujete več informacij, me kadar koli kontaktirajte prek WhatsApp:15818383206, e-pošte:sales22@greentime.com.




| Velikost (D x Š x V) | 19,9*10*97,3 mm |
| Neto teža | 21.1g |
| Glasnost | 2.0 ml |
| Odprtina za dovod olja | 4 luknje, velikost luknje 1,6 mm (velikost luknje po meri) |
| Zmogljivost | 350 mAh |
| Odpornost kartuše | Keramična tuljava 1,4 ohm |
| Material | PCGT z nerjavnim jeklom |
| Polnjenje | USBC polnjenje |
| Funkcija | 1. Vdihnite aktiviran keramični grelni element 2. Vidno okno, obliko je mogoče prilagoditi 3. Hitro in enostavno vrhnje polnjenje 4. Tehnologija dvojnega zračnega kanala 5. Barva po meri, nalepka/končna obdelava 6. Spodnji USBC polnjenje |
| Paket | 50 kosov telesa vape vsak pladenj Pakirano v škatli |
Priljubljena oznake: 2mg cbd/thc električna cigareta z baterijo 350mah, Kitajska 2mg cbd/thc električna cigareta z baterijo 350mah dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje
