Izdelki
Prenosni 0.5-10ml Tincture Oil Vape 510 Carts polnilni stroj, Kitajska Cartridge THC Thick Oil polnilni stroj, 510 Vape PenTincture polnilni stroj
Visoko natančni brizgalni stroj GT10 Flex
Vhodna napetost: 100 V
Učinkovitost vbrizgavanja: 1000 ~ 2000 kosov/h
Hitrost vbrizgavanja: 10 stopenj nastavljive hitrosti
Prostornina posode: 550 ml Obseg polnjenja: 0,01 ml - 9.99 ml
Natančnost: +/-0.01 ml
Primerno za: CBD olje, e tekočino, THC olje
Uporaba: Kartuša, Vape naprava, Pods, Brizga itd.
Funkcija
Prenosni 0.5-10ml Tincture Oil Vape 510 Carts polnilni stroj, Kitajska Cartridge THC Thick Oil polnilni stroj, 510 Vape PenTincture polnilni stroj
Prihajajo promocijske cene! (V Kaliforniji so polnilni stroji na zalogi in jih lahko dostavimo do vaših vrat v Kaliforniji)
Za več podrobnosti se obrnite na Liso, WhatsApp: +86 17369498729
Kupite 5K cbd vape naprave, cena polnilnega stroja GT10 Flex je 3000 $!
Kupite 10K cbd vape naprave, cena polnilnega stroja GT10 Flex je 2300 $!
Kupite 50K cbd vape naprave, cena polnilnega stroja GT10 Flex je 1250 $!
Kupite 100K cbd vape naprav, polnilni stroj GT10 Flex je brezplačen!
Uporabljeni izdelek
|
510 kartuš |
CBD Vape za enkratno uporabo |
Vape naprava 2v1 |
Navodila za stroj

Ogrevalni del stroja

Predstavitev polnjenja olja







Pripeta datoteka
| Postavka | Parameter polnilnega stroja |
| Vhodna napetost | 100 V |
| Vhodna moč | 200 W |
| Učinkovitost vbrizgavanja | 800 ~ 2000 kosov/h |
| Hitrost vbrizgavanja | 10 stopenjska nastavljivost hitrosti |
| Prostornina posode | 550 ml |
| Obseg polnjenja | 0.5 ml - 10 ml |
| Natančnost | +/-0,01 ml |
| Temperatura injektorja in posode | 77 - 194 F |
| Injektorski modul | Odstranljiva in zamenljiva |
| Delovanje | Polavtomatski |
| Velikost | 44 cm (D) * 44 cm (V) * 28 cm (Š) |
| Neto teža | 22,5 KG |
| Obleka za | Olje, tekočina, sok itd |
| Aplikacija | Vape pero za enkratno uporabo, kapsule, brizga itd. |
O nas
Podjetje Dongguan Green Time Technology Co., Ltd, ustanovljeno leta 2010, je profesionalni proizvajalec strojev. Našo ekipo polnilnih strojev sestavljajo inženirji z bogatimi izkušnjami. Odlične zmogljivosti in močne raziskave ter nenehno izboljševanje in inoviranje polnilnega stroja nam omogočajo, da zagotovimo zadovoljstvo strank.



pogosta vprašanja
V1: V katerem mestu ste? kako lahko pridem do vaše tovarne? Ste trgovsko podjetje ali tovarna?
A1: Smo v Dongguanu, Guangdong. Ura in pol vožnje iz Shenzhena. Smo tovarna. Proizvodnja predvsem tekočih polnilnih strojev, vozičkov, naprav in ustreznih izdelkov. Za polnilni stroj nudimo lokalni servis za poučevanje in popravilo v ZDA.
V2: Zakaj so vaše cene višje od drugih?
A2: V našem poslu ponujamo stroje boljše kakovosti. Vabljeni na obisk, videli boste razliko.
V3: Kakšen je vaš čas dostave?
A3: Običajno 15 dni za dokončanje stroja, 10-12 dni za pošiljanje
V4: Kako namestiti svoje stroje, ko prispejo?
A4: Šli bomo v vašo tovarno, da bi namestili stroje in usposobili vaše osebje za upravljanje strojev.
V5: Kakšno je vaše jamstvo?
A5: Imamo enoletno garancijo in doživljenjsko tehnično podporo. Naše storitve vključujejo tudi vzdrževanje strojev.
V6: Kakšen je vaš plačilni rok?
A6: 30% T/T vnaprej kot predplačilo, stanje je treba plačati pred pošiljanjem.
Za več podrobnosti se obrnite na Liso, WhatsApp: +86 17369498729
Priljubljena oznake: prenosni {{0}}.5-10ml tinkturno olje vape 510 carts polnilni stroj, kitajska kartuša thc polnilni stroj za gosto olje, 510 vape pentincture polnilni stroj, Kitajska prenosna 0.5-10ml tinktura polnilni stroj za vozičke oil vape 510, polnilni stroj za debelo olje iz kitajske kartuše thc, dobavitelji polnilnih strojev za pentincture 510 vape, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečStroj za polnjenje olja THC Polnjenje kartuš CBD
VečPolavtomatski stroj za polnjenje strojne opreme CBD
VečVisoko natančen polnilni stroj za Vape Pen
Več0.5ml 1ml visoko natančen stroj za polnjenje kartuš ...
Več2024 vroče prodajan polnilni stroj za kartuše GT10 /...
VečStroji za polnjenje vložkov za vape za proizvajalce ...
Pošlji povpraševanje







