Izdelki
Češki najbolj priljubljen stroj za polnjenje olja visoke kakovosti CBD/HHC GT10
GT10 Visoko natančen stroj za polnjenje olja Vhodna napetost: 110 V/220 VI Učinkovitost vbrizgavanja: 1200~1800 kosov/h Hitrost vbrizgavanja: 10 stopenj nastavljiva hitrost Prostornina posode: 550 ml Obseg polnjenja: 0,05 ml - 9.99 ml Natančnost: +/{ {13}}.01mlSuit za : CBD olje, e tekočina, THC olje Uporaba : Kartuša, Vape naprava, Pods, Brizga itd.
Funkcija
Češki najbolj priljubljen stroj za polnjenje olja visoke kakovosti CBD/HHC GT10
Naš polnilni stroj GT10 se dobro prodaja v ZDA in Evropi in je zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje, obseg polnjenja je od 0.05-9.99 ml, lahko napolnite {{4} }kos na uro. Lahko vam pomaga prihraniti veliko stroškov polnjenja olja. Če želite izvedeti več podrobnosti ali če imate težave pri uporabi stroja, se obrnite na WhatsApp: +86 15986647278, lahko opravimo video klic, da vam pokažemo vse korake od polnjenja do čiščenja stroja.










Priložena datoteka
| Postavka | Parameter polnilnega stroja |
| Vhodna napetost | 100 V |
| Vhodna moč | 200 W |
| Učinkovitost vbrizgavanja | 1200~1800 kosov/h |
| Hitrost vbrizgavanja | 10 stopenjska nastavljiva hitrost |
| Prostornina posode | 1200 ml |
| Obseg polnjenja | 0.05 ml - 9.99 ml |
| Natančnost | +/-0,01 ml |
| Temperatura injektorja in posode | 77 - 194 F |
| Injektorski modul | Odstranljiva in zamenljiva |
| Delovanje | Polavtomatski |
| Velikost | 44 cm (D) * 44 cm (V) * 28 cm (Š) |
| Neto teža | 22,5 KG |
| Obleka za | Olje, tekočina, sok itd |
| Aplikacija | Vape pero za enkratno uporabo, kapsule, brizga itd. |
2. Lastnosti
1. Visoka učinkovitost polnjenja v proizvodnji.
2. Zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje.
3. S toplotno funkcijo za gosto tekočino.
4. Obseg polnjenja: 0.05-9.99 ml
5. Hitrost polnjenja: 1200-1800kos
3. O nas
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd je profesionalni proizvajalec izdelkov strojne opreme, imamo več kot 10 let izkušenj pri izdelavi različnih elektronskih izdelkov in polnilnih strojev. Vsi naši izdelki so dobre kakovosti in po ugodnih cenah. Imamo izjemno ekipo za raziskave in razvoj za razvoj novih izdelkov in reševanje težav z izdelki. Naš izdelek je pridobil dober ugled pri vseh naših strankah. Obstaja več kot 300 izkušenih delavcev iz proizvodne ekipe, ki nas podpirajo, da pravočasno izpolnimo vsa naročila naših strank. Verjeli smo, da bo naša ekipa v bližnji prihodnosti večja in močnejša. Vabimo stranke z vsega sveta, da nas obiščejo.
V glavnem načrtujemo in izdelujemo vape za enkratno uporabo ter urejamo naročila OEM in ODM za stranke in imamo lastnega inženirja, ki lahko stranki pomaga pri razvoju novih naprav ali strojev. Če imate kakršne koli načrte za vape, se obrnite na nas, podprli vas bomo, da jih dosežete.






Priljubljena oznake: češki najbolj priljubljen visokokakovosten stroj za polnjenje olja cbd/hhc gt10, Kitajska najbolj priljubljen češki visokokakovosten stroj za polnjenje olja cbd/hhc gt10 dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečStroji za polnjenje kartuš za proizvajalce olja in d...
VečStroj za polnjenje konopljinega olja za kartuše za vape
VečPolnilni stroj za vozičke za enkratno uporabo za mal...
VečGT10 vroče prodajan CBD/THC/HHC stroj za polnjenje g...
VečŠpanija Prenosni Majhen Volumen 510 Navoj Vape Kartu...
VečStroji za polnjenje olja za kartuše Vape THC|Polnila...
Pošlji povpraševanje





