Izdelki
Poceni cena HHC oljni stroj za vozičke/vape za enkratno uporabo GT 10+
GT10+ Manual/ Automatic Oil Filling Machine for carts & disposable vapesInput Voltage: 110V/220VInjection Efficiency: 1000~3000pcs/h for disposable vape filling 2000pcs pre-rolls fillingInjection Speed: 9 level speed adjustableVessel Volume: 1200 mlFilling Range: 0.05ml - 9.99 mlaccuracy: +/- 0,01mlsuit za: olje CBD, tekočina, THC olja: kartuša, vape naprave, pred-rolls, podstavke, brizg, itd.
Funkcija
Poceni cena HHC oljni stroj za vozičke/vape za enkratno uporabo GT 10+
Naš stroj za polnjenje GT10 se dobro prodaja v ZDA in Evropi, zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje, razpon polnjenja je od 0,05-9,99 ml, lahko napolnite 800-1600pcs na uro. Lahko vam pomaga prihraniti veliko stroškov polnjenja olja.Če želite vedeti več podrobnosti o napravi GT 10+, se obrnite na WhatsApp: +86 15986647278, lahko pokličemo video, da vam pokažemo, kako uporabljati stroj.




Priložena datoteka
| Predmet | Parameter za polnjenje stroja |
| Vhodna napetost | 110 V/220V |
| Vhodna moč | 1500 W |
| Učinkovitost injiciranja | 1000 ~ 3000pcs/h 2000 - 4000pcs/h za pred-rolls |
| Hitrost injiciranja | 9. stopnja hitrost nastavljiva |
| Volumen posode | 1200 ml |
| Območje polnjenja | 0,05ml - 9.99 ml |
| Natančnost | +/- 0,01 ml |
| Temperatura injektorja in posode | 77 - 194 F |
| Delovanje | Samodejno polnjenje / ročno polnjenje |
| Velikost | Platforma: 76*63*56cm Glavni stroj: 58*71*58 cm |
| Bruto teža | 28kg +56 kg |
| Obleka za | Olje, tekočina, sok itd |
| Aplikacija | Vape za enkratno uporabo, strok, brizge itd. |
2. Značilnosti
1. visoka učinkovitost polnjenja v proizvodnji.
2. Zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje.
3. S toplotno funkcijo za debelo tekočino.
4. Območje polnjenja: 0,05-9,99ml
5. Hitrost polnjenja: 1000-3000pcs
3. O nas
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd je profesionalni proizvajalec strojnih izdelkov, imamo več kot 10 let izkušenj pri izdelavi različnih elektronskih izdelkov in polnilnih strojev. Vsi naši izdelki so kakovostne in po privlačnih cenah. Imamo izjemno ekipo za raziskave in razvoj za razvoj novih izdelkov in reševanje težav z izdelki. Naš izdelek je pridobil dober ugled vseh naših strank. Obstaja več kot 300 izkušenih delavcev iz produkcijske ekipe, ki nas podpirajo, da bi pravočasno izvedli vsa naročila naših strank. Verjeli smo, da bo naša ekipa v bližnji prihodnosti večja in močnejša. Dobrodošli stranke z vsega sveta, da nas obiščejo.
4. Pogosta vprašanja
V1: V katerem mestu ste? Kako lahko pridem v vašo tovarno? Ste trgovsko podjetje ali tovarna?
A1: Smo v Dongguanu v Guangdongu. Eno uro in pol vožnjo od Shenzhena. Smo tovarna. Izdelava predvsem tekočega polnilnega stroja, vozičkov, naprav in ustreznega izdelka
Za polnilni stroj ponujamo lokalno storitev za poučevanje in popravilo v ZDA.
V2: Kakšen je vaš čas dostave?
A2: Običajno 15 dni za dokončanje stroja, 10-12 dni za pošiljanje
V3: Kako namestiti svoje stroje, ko pride?
A3: Imamo videoposnetke, ki vam pokažejo, kako nastaviti, kako uporabljati, zbirati preostalo olje, umivati in čistiti.
Po potrebi lahko pokličemo video, da vam pokažemo, kako nastaviti, kako uporabljati, očistiti in rešiti težave.
V4: Kakšna je vaša garancija?
A4: Imamo enoletno garancijo in življenje - dolga tehnična podpora. Naša storitev, vključno z vzdrževanjem stroja.
V5: Kakšen je vaš plačilni izraz?
A5: 100%plačilo pred odpremo za stroj.
V glavnem oblikujemo in izdelujemo vape za enkratno uporabo ter uredimo OEM in ODM naročilo za stranke in imamo svojega inženirja, ki lahko strankam pomaga pri razvoju novih naprav ali strojev. Če imate kakšne načrte za vape ali nastavite proizvodne linije, nas kontaktirajte, podprli vas bomo, da ga dosežete.
Spodaj je nekaj lastnih zasebnih vape za enkratno uporabo, lahko vaš dizajn naredimo z različno izdelavo, prav tako pa lahko spremenite obliko okna, če želite











https://www.facebook.com/100090135820958/videos/114988150973534
Priljubljena oznake: poceni cena HHC oljni polnilni stroj za vozičke/vape za enkratno uporabo GT 10+, Kitajska poceni cena HHC oljna polnila za vozičke/vape za enkratno uporabo GT 10+ dobavitelji, tovarniška tovarna
Morda vam bo všeč tudi
Več202Neposredna prodaja v tovarni – stroj za polnjenje...
VečNajbolj priljubljen 510 voziček CBD za enkratno upor...
VečUSA Hotsale Auto 510 Cartridge Thick Oil Filler Dest...
VečOriginalni tovarniški avtomatski predzvitki/kartuše/...
VečŽivjo Oirginal Prilagojeni proizvajalci proizvajalce...
VečNajbolj priljubljena francoska kitajska tovarna vroč...
Pošlji povpraševanje




