Izdelki
CBD/THC destilacijski debeli stroj za polnjenje olja GT 10+ pošiljanje iz Združenih držav Amerike
GT {{0}} Priročnik/Samodejna oljna polnilna napetost: 110V/220viniction Učinkovitost: 800 ~ 1600pcs/h za za enkratno nadev za enkratno uporabo 2000pcs pred vrtoglavo hitrostjo: 9 Stopnja hitrosti: 1200 mlfiling območje: 0,0ml}. +/-0. 01mlsuit za: olje CBD, E tekočina, THC OILapplication: kartuša, vape naprave, predvozniki, stroli, stroki, brizge itd.
Funkcija
CBD/THC destilacijski debeli stroj za polnjenje olja GT 10+ pošiljanje iz Združenih držav Amerike
Naš GT1 0 stroj za polnjenje se dobro prodaja v ZDA in Evropi, zelo enostaven je za uporabo, pranje in čiščenje, razpon polnjenja je od 0. 05-9. 99ml, lahko napolnite 800-1600 računalnike na uro. Lahko vam pomaga prihraniti veliko stroškov polnjenja olja.Če želite izvedeti več podrobnosti o napravi za polnjenje GT10, se obrnite na WhatsApp: +86 15986647278, lahko pokličemo video, da vam pokažemo vse korake.




Priložena datoteka
| Predmet | Parameter za polnjenje stroja |
| Vhodna napetost | 100 V |
| Vhodna moč | 1500 W |
| Učinkovitost injiciranja | 800 ~ 1600pcs/h 2000pcs/h za predvoznice |
| Hitrost injiciranja | 9. stopnje Nastavljiva hitrost |
| Volumen posode | 1200 ml |
| Območje polnjenja | 0. 05ml - 9. 99ml |
| Natančnost | +/-0. 01 ml |
| Temperatura injektorja in posode | 77 - 194 F |
| Delovanje | Samodejno polnjenje / ročno polnjenje |
| Velikost | Platforma: 76*63*56cm Glavni stroj: 58*71*58 cm |
| Bruto teža | 28kg / 28+56 kg |
| Obleka za | Olje, tekočina, sok itd |
| Aplikacija | Vape pero za enkratno uporabo, stroki, brizgo itd. |
2. Značilnosti
1. visoka učinkovitost polnjenja v proizvodnji.
2. Zelo enostaven za uporabo, pranje in čiščenje.
3. S toplotno funkcijo za debelo tekočino.
4. Območje polnjenja: 0. 05-9. 99ml
5. hitrost polnjenja: 800-1600 računalniki
3. O nas
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd je profesionalni proizvajalec strojnih izdelkov, imamo več kot 10 let izkušenj pri izdelavi različnih elektronskih izdelkov in polnilnih strojev. Vsi naši izdelki so kakovostne in po privlačnih cenah. Imamo izjemno ekipo za raziskave in razvoj za razvoj novih izdelkov in reševanje težav z izdelki. Naš izdelek je pridobil dober ugled vseh naših strank. Obstaja več kot 300 izkušenih delavcev iz produkcijske ekipe, ki nas podpirajo, da bi pravočasno izvedli vsa naročila naših strank. Verjeli smo, da bo naša ekipa v bližnji prihodnosti večja in močnejša. Dobrodošli stranke z vsega sveta, da nas obiščejo.
4. Pogosta vprašanja
V1: V katerem mestu ste? Kako lahko pridem v vašo tovarno? Ste trgovsko podjetje ali tovarna?
A1: Smo v Dongguanu v Guangdongu. Eno uro in pol vožnjo od Shenzhena. Smo tovarna. Izdelava predvsem tekočega polnilnega stroja, vozičkov, naprav in ustreznega izdelka
Za polnilni stroj ponujamo lokalno storitev za poučevanje in popravilo v ZDA.
V2: Kakšen je vaš čas dostave?
A2: Običajno 15 dni za dokončanje stroja, 10-12 dni za pošiljanje
V3: Kako namestiti svoje stroje, ko pride?
A3: Imamo videoposnetke, ki vam pokažejo, kako nastaviti, kako uporabljati, zbirati preostalo olje, umivati in čistiti.
Po potrebi lahko pokličemo video, da vam pokažemo, kako nastaviti, kako uporabljati, očistiti in rešiti težave.
V4: Kakšna je vaša garancija?
A4: Imamo enoletno garancijo in življenjsko tehnično podporo. Naša storitev, vključno z vzdrževanjem stroja.
V5: Kakšen je vaš plačilni izraz?
A5: 100%plačilo pred odpremo za stroj.
V glavnem oblikujemo in izdelujemo vape za enkratno uporabo ter uredimo OEM in ODM naročilo za stranke in imamo svojega inženirja, ki lahko strankam pomaga pri razvoju novih naprav ali strojev. Če imate kakšne načrte za vape ali nastavite proizvodne linije, nas kontaktirajte, vam bomo podprli, da ga dosežemo.
Spodaj je nekaj lastnih zasebnih vape za enkratno uporabo, lahko vaš dizajn naredimo z različno izdelavo, prav tako pa lahko spremenite obliko okna, če želite











Priljubljena oznake: CBD/THC destilatni stroj za polnjenje debelega olja GT 10+ pošiljanje iz Z
Morda vam bo všeč tudi
VečVroče prodajan stroj za polnjenje olja 0.5/1/2/5ML GT10
VečVroče prodajan popolnoma avtomatski stroj za polnjen...
VečKalifornijski vroče prodajani popolnoma samodejni st...
VečLA Fast Filling Stroj za polnjenje gostega olja CBD/...
VečGT33 Samodejni stroj za polnjenje olja pred zvitki/V...
VečZDA GT33 Polnilni stroj za konopljino olje z enim/dv...
Pošlji povpraševanje




