Izdelki
Stroj za polnjenje olja Cbd za kartušo za uparjanje olja 510, stroj za polnjenje olja Thc, kartuša za uparjanje olja 510
Visoko natančni brizgalni stroj GT10 Flex
Vhodna napetost: 100 V
Učinkovitost vbrizgavanja: 1000 ~ 2000 kosov/h
Hitrost vbrizgavanja: 10 stopenj nastavljive hitrosti
Prostornina posode: 550 ml Obseg polnjenja: 0,01 ml - 9.99 ml
Natančnost: +/-0.01 ml
Primerno za: CBD olje, e tekočino, THC olje
Uporaba: Kartuša, Vape naprava, Pods, Brizga itd.
Funkcija
Stroj za polnjenje olja Cbd za kartušo za uparjanje olja 510, stroj za polnjenje olja Thc, kartuša za uparjanje olja 510
Za več podrobnosti se obrniteLisa, WhatsApp: +86 17369498729
Navodila za stroj

Ogrevalni del stroja

Predstavitev polnjenja olja







Priložena datoteka
| Postavka | Parameter polnilnega stroja |
| Vhodna napetost | 100 V |
| Vhodna moč | 200 W |
| Učinkovitost vbrizgavanja | 800 ~ 2000 kosov/h |
| Hitrost vbrizgavanja | 10 stopenjska nastavljivost hitrosti |
| Prostornina posode | 550 ml |
| Obseg polnjenja | 0.5ml - 10ml |
| Natančnost | +/-0,01 ml |
| Temperatura injektorja in posode | 77 - 194 F |
| Injektorski modul | Odstranljiva in zamenljiva |
| Delovanje | Polavtomatski |
| Velikost | 44 cm (D) * 44 cm (V) * 28 cm (Š) |
| Neto teža | 22,5 KG |
| Obleka za | Olje, tekočina, sok itd |
| Aplikacija | Vape pero za enkratno uporabo, kapsule, brizga itd. |
Uporabljeni izdelek
|
510 kartuš |
Vape za enkratno uporabo CBD |
Vape naprava 2v1 |
O nas
Podjetje Dongguan Green Time Technology Co., Ltd, ustanovljeno leta 2010, je profesionalni proizvajalec strojev. Našo ekipo polnilnih strojev sestavljajo inženirji z bogatimi izkušnjami. Odlične zmogljivosti in močne raziskave, nenehno izboljševanje in inovacije polnilnega stroja nam omogočajo, da zagotovimo zadovoljstvo strank.



pogosta vprašanja
V1: V katerem mestu ste? kako lahko pridem do vaše tovarne? Ste trgovsko podjetje ali tovarna?
A1: Smo v Dongguanu, Guangdong. Ura in pol vožnje iz Shenzhena. Smo tovarna. Proizvodnja predvsem tekočih polnilnih strojev, vozičkov, naprav in ustreznih izdelkov. Za polnilni stroj nudimo lokalni servis za poučevanje in popravilo v ZDA.
V2: Zakaj so vaše cene višje od drugih?
A2: V našem poslu ponujamo stroje boljše kakovosti. Vabljeni na obisk, videli boste razliko.
V3: Kakšen je vaš čas dostave?
A3: Običajno 15 dni za dokončanje stroja, 10-12 dni za pošiljanje
V4: Kako namestiti svoje stroje, ko prispejo?
A4: Šli bomo v vašo tovarno, da bi namestili stroje in usposobili vaše osebje za upravljanje strojev.
V5: Kakšno je vaše jamstvo?
A5: Imamo enoletno garancijo in doživljenjsko tehnično podporo. Naše storitve vključujejo tudi vzdrževanje strojev.
V6: Kakšen je vaš plačilni rok?
A6: 30% T/T vnaprej kot predplačilo, stanje je treba plačati pred pošiljanjem.
Priljubljena oznake: cbd stroj za polnjenje olja za kartušo za uparjanje olja 510, stroj za polnjenje olja thc, kartuša za uparjanje olja 510, Kitajska stroj za polnjenje olja cbd za kartušo za uparjanje olja 510, stroj za polnjenje olja thc, dobavitelji kartuš za uparjanje olja 510, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečVisoko natančen stroj za polnjenje olja za viskoznos...
VečHigh Precision One Head Liquid Juice Honey Oil 510 C...
VečVroče prodajan stroj za polnjenje olja 0.5/1/2/5ML GT10
VečNajbolj priljubljen stroj za polnjenje kartuš GT10 V...
VečPolavtomatski stroj za polnjenje konopljinega olja G...
VečGT10 Stroj za polnjenje konopljinega olja 0,5 ml 1 m...
Pošlji povpraševanje








