Izdelki

2024Neposredna prodaja v tovarni-1ML CBD Vape za enkratno uporabo, zasnovan za delo z destillatom
V10: cbd vape za enkratno uporabo z 1,0 ml, stabilno kakovostjo in najboljšo ceno za preprost izdelek, lahko vdihnete aktivnost in brez gumba za nadzor.
Funkcija
1ML CBD Vape za enkratno uporabo, zasnovan za delo z destilatom, D8, D9, D10 itd.
1. Vdihnite aktiviran keramični grelni element
2. Vidno okno, obliko je mogoče prilagoditi
3. Hitro in enostavno vrhnje polnjenje
4. Tehnologija dvojnega zračnega kanala
5. Barva po meri, nalepka/končna obdelava
6. Spodnji USBC polnjenje
Če želite poskusiti, vabljeni na kontaktTonyda dobim vzorec.WhatsApp:+86 13631638029



| Parameter | |
| Velikost (D x Š x V) | 19,9*10*89,3 mm |
| Neto teža | 21.1g |
| Glasnost | 1.0 ml |
| Odprtina za dovod olja | 4 luknje, velikost luknje 1,6 mm (velikost luknje po meri) |
| Zmogljivost | 350 mAh |
| Odpornost kartuše | Keramična tuljava 1,3 ohma |
| Material | PCGT z nerjavnim jeklom |
| Polnjenje | USBC polnjenje |
| Funkcija | 1. Vdihnite aktiviran keramični grelni element 2. Vidno okno, obliko je mogoče prilagoditi 3. Hitro in enostavno vrhnje polnjenje 4. Tehnologija dvojnega zračnega kanala 5. Barva po meri, nalepka/končna obdelava 6. Spodnji USBC polnjenje |
| Paket | 50 kosov telesa vape vsak pladenj Pakirano v škatli |
Priljubljena oznake: 2024tovarniška neposredna prodaja-1ml cbd za enkratno uporabo, zasnovana za delo z destilatom, Kitajska 2024tovarniška neposredna prodaja-1ml cbd za enkratno uporabo, zasnovana za delo z dobavitelji destilata, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečNeposredna tovarniška prodaja 2 ml Cbd/THC Vape za e...
VečNov izdelek 2024 - Delta-8 in HHC Vape Pen za enkrat...
VečNov izdelek HHC Vape za enkratno uporabo|Kartuša HHC...
Več2024 Tovarniška neposredna prodaja 4 gramov polnilne...
VečNeposredna tovarniška prodaja-2024Prilagoditev napet...
VečTovarniška neposredna prodaja - najcenejši 2 ml CBD ...
Pošlji povpraševanje
