Izdelki
Factory Direct Sales-3 Flavors Vape Device, live Resin 2ml Switch Disposable
Prizadevanje za popolnost S številnimi preizkusi so naši inženirji končno dosegli popolno ravnovesje med visoko zmogljivostjo in kompaktno zasnovo. Po vsakem polnjenju je DV20A sposoben ustvariti dosledne vpihe brez prepoznavnega upada pare od začetka do konca. Medtem ko visoka stopnja praznjenja zagotavlja izdatno količino hlapov, ročna velikost zagotavlja najboljšo možno diskretnost.
Funkcija
Child Proofprevent CBD Empty 3 v 1 Vape za enkratno uporabo
Nastavitev gumba za vklop/izklop, za preprečevanje kajenja otrok in samodejno aktiviranje v žepu, bolj varno.
Če ste iskali vape za enkratno uporabo CBD za prodajo, me kontaktirajte prek spodnjih informacij in morda boste dobili veliko nižje veleprodajne cene, ne glede na vaše vprašanje in zahtevo, vedno smo pripravljeni pomagati.
E-pošta: sales06@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 13631638029




| Velikost (D x Š x V) | 31*16 x 100 mm |
| Neto teža | 40.4g |
| Glasnost | 2 grama (2*1 ml) |
| Odprtina za dovod olja | 4 luknje, velikost luknje 1,6 mm (velikost luknje po meri) |
| Zmogljivost | 350 mAh |
| Odpornost kartuše | Kvarčna tuljava + žica SS316 |
| Material | PCGT z nerjavnim jeklom |
| Polnjenje | USBC polnjenje |
| Funkcija | 1. VEČ okusov v eni napravi. 2. Hitro in enostavno do vrha, vidno okno. 3. Skodelica za olje zasveti, ko menjate okuse 4. Gumb za vklop/izklop, za preprečevanje kajenja otrok in samodejno aktiviranje v žepu, bolj varen. 5. 5-krat kliknite gumb za vklop/izklop naprave. 6. Dvakrat kliknite gumb za predgretje. 7. Trikrat kliknite, da prilagodite napetost Zelena luč - 3.3V izhod Modra svetloba - 3.7V izhod Rdeča lučka - 4.2V izhod 7. Konica Push Mouth za zamenjavo okusa, izbiro enega okusa ali uživanje dveh okusov hkrati. 8. Spodnji USBC polnjenje 9. Brez svinca, material za hrano 10. Barva gumba prikazuje moč baterije med kajenjem Zelena(1009%6-75%) Modra(75%6-25%) Rdeča(25%-0%) |
| Paket | 40 kosov ohišja vape na vsakem pladnju Pakirano v škatli |
Hot Tags: otroški proofprevent cbd prazen 3 v 1 vape za enkratno uporabo, Kitajska otroški proofprevent cbd prazen 3 v 1 za enkratno uporabo vape dobavitelji, tovarna, vapor cig, oljni peresnik kit, cbd e liquide, čisto konopljino olje, stroj za polnjenje kartuš, oblak vape pisala
Priljubljena oznake: tovarniška neposredna prodaja-3 flavors vape naprava, live resin 2ml switch za enkratno uporabo, Kitajska tovarniška neposredna prodaja-3 flavors vape naprava, live resin 2ml switch dobavitelji za enkratno uporabo, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje

