Izdelki
Kitajska prilagojena prazna 2 ml HHC žive smole za enkratno uporabo Vape Proizvajalci, dobavitelji - tovarniška neposredna veleprodaja2024
1. Posoda: 2.0ml2. Upornost: 1,4±0.1Ω3. Dovod olja: 4 luknje po 1,6 mm4. Baterija: 350mAh (USBC Polnjenje)5. Dimenzije: 22,3*10,7*101 mm6. Neto teža: 22g7. Napetost: 3,3 V-3.7V-4.2V
Funkcija
Kitajska prilagojena prazna 2 ml HHC žive smole za enkratno uporabo Vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniška neposredna veleprodaja
Za več podrobnosti in nekaj vzorcev za testiranje se obrnite na Tonyja WhatsApp:+86 13631638029 E-pošta:sales06@greentime.com.cn









Hot Tags: Kitajska prilagojena prazna 2 ml hhc live resin enkratna uporaba vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniška neposredna veleprodaja, Kitajska Kitajska prilagojena prazna 2 ml hhc live resin enkratna uporaba vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniški neposredni veleprodajni dobavitelji, tovarna, vapur za ponovno polnjenje, kul vetrič vapor kupon, canna sestavine energijske pijače, breznikotinsko pero za vape, arome za živila brez olja, parna olja
| Parameter GZ-20A | |
| Velikost (D x Š x V) | 10,7*22,3*101 mm |
| Neto teža | 21g |
| Glasnost | 2.0 ml |
| Odprtina za dovod olja | 4 luknje, velikost luknje 1,6 mm (velikost luknje po meri) |
| Zmogljivost | 350 mAh |
| Odpornost kartuše | 1,4±0,1 ohm |
| Material | 1.izdelek iz aluminija 2. barve po meri |
| Funkcija | 1.Keramični grelni element 2. Prilagodite napetost Zelena - 3.3V Modra - 3.7V Rdeča - 4.2V 3. Upravljanje z gumbi: vklop/izklop, predgretje in nastavitev napetosti 4. Vidno okno, aktivirano vdihavanje 5. Spodaj USBC polnjenje |
| Paket | 40 kosov ohišja kartuše na vsakem pladnju Pakirano v škatli |
Priljubljena oznake: Kitajska po meri prazna 2ml hhc live resin vape za enkratno uporabo proizvajalci, dobavitelji - tovarniška neposredna veleprodaja2024, Kitajska po meri po meri prazna 2ml hhc live resin vape proizvajalci, dobavitelji - tovarniška neposredna veleprodaja2024 dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
VečNajboljši izdelek leta 2024 - Green Time vroče proda...
VečNeposredna tovarniška prodaja - prazen THC Vape Pen ...
Več2024 tovarniška neposredna prodaja PREMIUM THC BOX V...
Več1 gram, 2 grama CBD THC HHC Vape Pen za enkratno upo...
Več2024 VCARD 4g HHC-O Blend Live Resin 2 Flavor naprav...
Več2024 NOV TREND DUAL COIL CBD/THC/HHC VAPE BOX MOD
Pošlji povpraševanje




